UPS Eaton 9SX3000I
      Scan en kode
    1
    NEW
    Denmark
    UPS Eaton 9SX3000I
    Apr 01, 2024
    Kreditkort   Bankoverførsel   EAN faktura   paypal
    Botik Aps Botik Aps   37743763   Denmark
    Meddelse
    Betaling: visa_img MasterCard_Logo american-express union-pay jcb-logo DK-logo
    Oprettet af:
    Rene Andreasen verificeret
    EAN-bruger: 5798009811578
    Firma:
    Botik Aps Botik Aps
    sælgers placering: Rådhuspladsen, København V, sj, Denmark, 1550
    Bemærk: Du køber direkte fra sælgeren Botik Aps. Gate2buy er ikke ansvarlig for salget.
    Oversigt
    Specifikationer
    Servicenavn: UPS Eaton 9SX3000I
    Beliggenhed: Denmark
    Leveringsmetode: gls
    Samlet antal visninger: 1176
    Oversigt
    Produktbeskrivelse
    Strømforsyning Interaktivt UPS Eaton 9SX3000I til en uovertruffen pris.
    • Farve: Sort
    • Forbindelser:
      • USB 2.0
      • RS-232
      • AC x 9
      • C20 coupler
      • USB
      • RJ45
    • Volt:
      • 230 V
      • 200 V
    • Nominel effekt: 3 kVA
    • Udgangsspænding:
      • 240 V
      • 200 V
    • Teknologi:
      • VRLA
      • LCD
    • Støjniveau: 45 dB
    • Form factor:
      • Tårn
      • Tower
    • Strøm:
      • 2700 W
      • 3000 VA
      • 3000 W
    • Type:
      • C19
      • Strømforsyning Interaktivt UPS
    • Plug-in-produkt: Ja
    • Stiktype: EU-Stik
    • Funktioner: Hot Swap
    • Forbindelse: RS 232
    • Frekvens: 50 - 60 Hz
    • Arbejdsområde med temperatur: 0º / 40º
    • AC indgangsspænding: 276 V
    Ingen blev fundet
    Forsendelse
    Beregn forsendelsesomkostning efter land / region og mængde.
    Mængde
    Modtager addresse:
    Betaling
    visa_img MasterCard_Logo american-express union-pay jcb-logo DK-logo
    Botik Aps
    • Ejer: Botik E-handel
    • Registreringsnummer 37743763
    • Telefonnummer: 22625862
    • Fax:
    • Adresse: Åskrænten 20
    • Land: Denmark
    • Postnummer: 3600
    • Beliggenhed:Åskrænten 20, Frederikssund, Denmark, 3600
    • Hovedprodukter:
    • Samlet antal medarbejdere:29
    • Årlig omsætning:1200000
    • Eksport startår:2000
    • Virksomhedens hjemmeside:
    • Top 3 markeder: EU: 100%