RAM-hukommelse Adata AD4U266616G19-SGN DDR4 CL19 16 GB
    NEW
    Denmark
    Oct 26, 2024
    Kreditkort   Bankoverførsel   EAN faktura   paypal
    Botik Aps Botik Aps   37743763   Denmark
    Meddelse
    Betaling: visa_img MasterCard_Logo american-express union-pay jcb-logo DK-logo
    Oprettet af:
    Rene Andreasen verificeret
    EAN-bruger: 5798009811578
    Firma:
    Botik Aps Botik Aps
    sælgers placering: Rådhuspladsen, København V, sj, Denmark, 1550
    Bemærk: Du køber direkte fra sælgeren Botik Aps. Gate2buy er ikke ansvarlig for salget.
    Oversigt
    Specifikationer
    Produktnavn: RAM-hukommelse Adata AD4U266616G19-SGN DDR4 CL19 16 GB
    Eget produktnummer: S0237727
    Kategorier: Elektronik & Hvidevarer >> Computer og IT >> Hukommelse (RAM)
    produktlokation: Denmark
    Tilstand: NEW
    Fragtmetode : gls
    Samlet antal visninger: 395
    Andre funktioner
    Oversigt
    Produktbeskrivelse
    • Type:
      • DDR4
      • Hukommelse (ram):
    • Forbindelser: DIMM
    • Hukommelsestype: DDR4
    • Hastighed: 2666 MHz
    • Kapacitet: 16 GB
    • Latensperiode: CL19
    • Farve: Sort
    • Volt:
      • 1,2 V
      • 220 V
    • Certifikat: RoHS
    • Strøm: 3600 W
    • Form factor: 288-pin DIMM
    • Kompatibel: PC/Server
    • Format: 1 x 16 GB
    Ingen blev fundet
    Forsendelse
    Beregn forsendelsesomkostning efter land / region og mængde.
    Mængde
    Modtager addresse:
    Betaling
    visa_img MasterCard_Logo american-express union-pay jcb-logo DK-logo
    Botik Aps
    • Ejer: Botik E-handel
    • Registreringsnummer 37743763
    • Telefonnummer: 22625862
    • Fax:
    • Adresse: Åskrænten 20
    • Land: Denmark
    • Postnummer: 3600
    • Beliggenhed:Åskrænten 20, Frederikssund, Denmark, 3600
    • Hovedprodukter:
    • Samlet antal medarbejdere:29
    • Årlig omsætning:1200000
    • Eksport startår:2000
    • Virksomhedens hjemmeside:
    • Top 3 markeder: EU: 100%