UPS GEMBIRD EG-UPSRACK-12 1200 W
    1
    NEW
    Denmark
    Aug 08, 2024
    Kreditkort   Bankoverførsel   EAN faktura   paypal
    Botik Aps Botik Aps   37743763   Denmark
    Meddelse
    Betaling: visa_img MasterCard_Logo american-express union-pay jcb-logo DK-logo
    Oprettet af:
    Rene Andreasen verificeret
    EAN-bruger: 5798009811578
    Firma:
    Botik Aps Botik Aps
    sælgers placering: Rådhuspladsen, København V, sj, Denmark, 1550
    Bemærk: Du køber direkte fra sælgeren Botik Aps. Gate2buy er ikke ansvarlig for salget.
    Oversigt
    Specifikationer
    Produktnavn: UPS GEMBIRD EG-UPSRACK-12 1200 W
    Eget produktnummer: S5621693
    Kategorier: Elektrisk udstyr & Komponenter >> Elektronik og tilbehør >> UPS strømforsyninger
    produktlokation: Denmark
    Tilstand: NEW
    Fragtmetode : gls
    Samlet antal visninger: 529
    Andre funktioner
    Oversigt
    Produktbeskrivelse
    Strømforsyning Interaktivt UPS GEMBIRD EG-UPSRACK-12 1200 W til en uovertruffen pris.
    • Type: Tårn
    • Cirka ladetid: 12 timer
    • Farve: Sort
    • Bredde: 132 mm
    • Batterikapacitet: 9 Ah
    • Støjniveau: 45 dB
    • Land/område for produktion: Kina
    • Materiale: Metal
    • Karakteristika:
      • Alarm
      • Interaktivt
      • Kold opstart
      • Overbelastningsindikator
      • LED-indikator på funktion
    • Forbindelser:
      • USB 2.0
      • AC x 7
      • C14
    • Strøm: 1200 W
    • Volt: 12 V
    • AC input: 50/60 Hz
    • Teknologi:
      • VRLA
      • LCD
    • Arbejdsområde med fugt: 10 % - 90 %
    Ingen blev fundet
    Forsendelse
    Beregn forsendelsesomkostning efter land / region og mængde.
    Mængde
    Modtager addresse:
    Betaling
    visa_img MasterCard_Logo american-express union-pay jcb-logo DK-logo
    Botik Aps
    • Ejer: Botik E-handel
    • Registreringsnummer 37743763
    • Telefonnummer: 22625862
    • Fax:
    • Adresse: Åskrænten 20
    • Land: Denmark
    • Postnummer: 3600
    • Beliggenhed:Åskrænten 20, Frederikssund, Denmark, 3600
    • Hovedprodukter:
    • Samlet antal medarbejdere:29
    • Årlig omsætning:1200000
    • Eksport startår:2000
    • Virksomhedens hjemmeside:
    • Top 3 markeder: EU: 100%
    Om Organisation:
    E-trade company
    Billeder:
    Sælgers standardgaranti
    Øvrig klageadgang
    Klageportalen for Nævnenes Hus.
    Indrapport overtrædelser : UPS GEMBIRD EG-UPSRACK-12 1200 W