RAM-hukommelse Adata AD5S48008G-S 8 GB DDR5 4800 MHZ
    NEW
    Denmark
    Oct 26, 2024
    Kreditkort   Bankoverførsel   EAN faktura   paypal
    Botik Aps Botik Aps   37743763   Denmark
    Meddelse
    Betaling: visa_img MasterCard_Logo american-express union-pay jcb-logo DK-logo
    Oprettet af:
    Rene Andreasen verificeret
    EAN-bruger: 5798009811578
    Firma:
    Botik Aps Botik Aps
    sælgers placering: Rådhuspladsen, København V, sj, Denmark, 1550
    Bemærk: Du køber direkte fra sælgeren Botik Aps. Gate2buy er ikke ansvarlig for salget.
    Oversigt
    Specifikationer
    Produktnavn: RAM-hukommelse Adata AD5S48008G-S 8 GB DDR5 4800 MHZ
    Eget produktnummer: S0233488
    Kategorier: Elektronik & Hvidevarer >> Computer og IT >> Hukommelse (RAM)
    produktlokation: Denmark
    Tilstand: NEW
    Fragtmetode : gls
    Samlet antal visninger: 395
    Andre funktioner
    Oversigt
    Produktbeskrivelse
    Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb RAM-hukommelse Adata AD5S48008G-S 8 GB DDR5 4800 MHZ til en uovertruffen pris.
    • Kapacitet: 8 GB
    • Format: 1 x 8 GB
    • Type:
      • Hukommelse (ram):
      • DDR5
    • Forbindelser: SO-DIMM
    • Hastighed: 4800 MHz
    • Farve: Sort
    • Volt: 220 V
    • RAM-hukommelse:
      • 8 GB RAM
      • 12 GB RAM
    • Hukommelsestype: DDR5
    Ingen blev fundet
    Forsendelse
    Beregn forsendelsesomkostning efter land / region og mængde.
    Mængde
    Modtager addresse:
    Betaling
    visa_img MasterCard_Logo american-express union-pay jcb-logo DK-logo
    Botik Aps
    • Ejer: Botik E-handel
    • Registreringsnummer 37743763
    • Telefonnummer: 22625862
    • Fax:
    • Adresse: Åskrænten 20
    • Land: Denmark
    • Postnummer: 3600
    • Beliggenhed:Åskrænten 20, Frederikssund, Denmark, 3600
    • Hovedprodukter:
    • Samlet antal medarbejdere:29
    • Årlig omsætning:1200000
    • Eksport startår:2000
    • Virksomhedens hjemmeside:
    • Top 3 markeder: EU: 100%
    Om Organisation:
    E-trade company
    Billeder:
    Sælgers standardgaranti
    Øvrig klageadgang
    Klageportalen for Nævnenes Hus.
    Indrapport overtrædelser : RAM-hukommelse Adata AD5S48008G-S 8 GB DDR5 4800 MHZ